Kirurgiakliinik ja operatsioonikeskus

Confido Kirurgiakliinikus Tallinnas ja Tartus pakume eriarstide vastuvõtte, teeme vajalikke analüüse ja protseduure ning plaanilist kirurgilist ravi.

1
Tasulised ja Tervisekassa vastuvõtud kirurgiakliinikus

Kirurgiakliinikusse saab pöörduda eriarstide vastuvõtule ja näidustatud kirurgiliseks raviks nii tasuliste kui ka Tervisekassa hüvitatud vastuvõttude raames.

Tallinnas pakume Tervisekassa hüvitatud vastuvõtte ja kirurgilist ravi:

  • günekoloogias,
  • uroloogias,
  • kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgias,
  • ortopeedias,
  • veresoontekirurgias.

Tartus pakume Tervisekassa hüvitatud vastuvõtte:

  • günekoloogias,
  • kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgias.
2
Kõrgtasemel plaaniline kirurgia

Operatsioonikeskuses osutame patsientidele plaanilist kirurgilist ravi 12 erialal, kasutades selleks kõrgtasemel tehnoloogiat. Teeme nii päevakirurgiat kui ka statsionaarset ravi.

Kirurgiliste protseduuride ja operatsioonide tegemiseks on vajalik eelnev visiit vastava eriala arstile, kes paneb kokku raviplaani.

3
Operatsioonijärgne ravi

Pärast operatsiooni on võimalik Confidos jätkata järel- või taastusraviga, näiteks laserraviga armide eemaldamiseks või füsioteraapiaga.

Operatsioonikeskus

Kirurgiakliinikutes on tänapäevased operatsioonisaalid ning protseduuri järgseks taastumiseks olemas nii erapalatid, ärkamisruumid kui ka intensiivravipalatid, kus patsientide eest hoolitsetakse ööpäevaringselt.

 

Operatsioonile tulijale

Enne operatsioonile tulemist palume kindlasti tutvuda patsiendi meelespea ja Confido kodukorraga, mille leiate siit.

Anestesioloogia

Operatsioonikeskuses töötavad anestesioloogid, anesteesia- ja intensiivraviõed ning operatsiooniõed ja abilised. Kõik anestesioloogid on oma ala spetsialistid, kes kasutavad oma töös igapäevaselt kogu anestesioloogilist arsenali alates lühikestest sedatsioonidest kuni keeruliste närviblokaadideni välja.

Korduma kippuvad küsimused

Kas enne operatsiooni võib süüa ja juua?

Üldnarkoosis toimuva operatsiooni korral ei tohi enne operatsiooni 6 tunni jooksul süüa, 4 tunni jooksul juua, närida närimiskummi ega suitsetada. Kui olete enne operatsiooni söönud või joonud, tuleb Teie tervise huvides operatsioon edasi lükata või ära jätta.

Kas operatsioonipäeval võib võtta ravimeid?

Teavitage oma raviarsti kindlasti sellest, kui tarbite verd vedeldavaid ravimeid (nt aspiriin, Marevan, Eliquis, Xarelto, Pradaxa, Lixiana), et planeerida nende õigeaegset ära jätmist enne operatsiooni.

Regulaarselt tarvitatavad ravimid peab operatsioonipäeva hommikul vähese veega alla neelama (väljaarvatud verdvedeldavad preparaadid, mille tarvitamise osas tuleb arstiga nõu pidada juba operatsiooni planeerides).

Patsiendil palume kliinikusse kaasa võtta nii igapäevaselt tarvitatavad ravimid (nt. suhkruhaiged insuliini ja astmat põdevad patsiendid inhalaatori) kui ka raviminimekirja, mis sisaldab ravimiannuseid.

Kas pärast operatsiooni võib autot juhtida?

Häiritud reaktsioonivõime tõttu ei tohi Te 24 tundi pärast anesteesiat (ka lühiajalist) juhtida autot ega töötada seadmetega. Turvaliselt koju jõudmiseks kutsuge saatja vastu või vajadusel organiseerige ka transport.

Asukohad

Tallinn

Confido Kirurgiakliinik

Veerenni 51, Tallinn

Tartu

Confido Tartu Kirurgiakliinik

Raatuse 21, Tartu