Pediaater lastearst pediaatria lapse vaktsineerimine imiku tervisekontroll lastehaigused probleemid lapse arengus lapse vaktsineerimine laps haige arstiabi lapsele

Pediaatria (lapsed, lastearst)

Pediaater ehk lastearst tegeleb igas vanuses laste ja kuni 18-aastaste noorukite haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Lastearstid teevad koostööd mitmete valdkondade spetsialistidega ning vajadusel suunavad lapse sobiliku arsti poole. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse lastearsti vastuvõtule: lastehaigused, probleemid lapse arengus, vastsündinu sõeluuring, lapse vaktsineerimine.

Confidos töötavad mitmed lastele keskendunud spetsialistid ja arstid: eripedagoog-nõustaja, laste pulmonoloog, laste neuroloog, laste psühhiaater, lasteõde, füsioterapeut ja allergoloog.

Lastearsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Tervisekassa (Haigekassa) poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Lastearst-pulmonoloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Lastearst-pulmonoloog tegeleb kopsu- ja hingamisteede haiguste diagnostika ja raviga, annab eksperthinnangu diagnoosile ja raviplaanile, teostab krooniliste haiguste (näiteks astma) regulaarset jälgimist ja kontrolli ning selgitab ennetusmeetodeid ja ravivõimalusi. Vajadusel suunab arst täiendavatele uuringutele ja analüüsidele (nt spiromeetria või allergiatestid).

  Lastearst-pulmonoloogi konsultatsioon
  90 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Lastearst-pulmonoloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid