Esteetiline meditsiin, ilu, näohooldus, kehahooldus, näo hooldused, naha ravi, laserepilatsioon, akne, laserravi, kortsude vastu, näo niisutamine

Esteetika

Confido esteetiline meditsiin ühendab ilu ja ravi. Meie arstid ja spetsialistid omavad kõik meditsiinilist haridust või on läbinud vastavad koolitused – meiega oled hoitud. Meie kliinikus töötavad Eesti tipptegijad, nii nahaarst, kosmeetik, kirurg ja ka õde. Aitame mitmete terviseprobleemide korral: akne, dermatiit, kuperoosa, rosaatsea, venitusarmid jt.

Teenuseid osutame uute ja kaasaegsete seadmetega: laserepilatsioon, näohooldused, täitesüstid ja ilusüstid (sh mesoteraapia), krüolipolüüs, tätoveeringu eemaldamine ja palju muud.

Sobivaima esteetilise teenuse leidmiseks alusta konsultatsioonist:

Vali

Biorevitalisatsioon

Näita vabasid aegasid

Nahavananemine on mitmetest teguritest tingitud protsess, kaks eristatavat ja üksteisest sõltumatut on naha sisemine ja välimine vananemine. Nooruslik nahk säilitab oma vastupidavuse ja elastsuse kõrge veesisalduse tõttu. Igapäevased välimised kahjustused lisaks normaalsele vananemisele põhjustavad naha niiskusekao. Nahaniiskuse võtmemolekul on HA-hüaluroonhape, millel on ainulaadne võime siduda ja säilitada vett. 

Biorevitalisatsioon on nahka sügavuti niisatav ja naha kvaliteeti parandav protseduur, mille käigus viiakse hüaluroonhape, vitamiinid, aminohapped, mineraalid ja antioksüdandid süstide abil naha sügavamatesse kihtidesse.

Protseduur muudab näo, kaela, dekoltee ning käte naha siledamaks, elastsemaks ja pehmemaks, aeglustab vananemisprotsesse. Hüaluroonhape tagab sügavama niisutuse, taanduvad pindmised kortsud ning naha toon muutub ühtlasemaks.

Pärast kuuma suvepäikest või külma talve aitab biorevitalisatsioon nahka taastada.

Soovitame biorevitalisatsiooni, kui

  • nahk on kuiv, õhuke
  • esinevad vananemisilmingud, peened kortsud
  • naha elastsus on vähenenud
  • nahatooni muutuste korral
  • esinevad pigmendilaigud
  • pärast (ja enne) päevitamist ja külma talveperioodi

Biorevitalisatsiooni vastunäidustused

  • viirusnakkused, ka aktiivne herpes
  • naha põletikulised haigused
  • onkoloogilised ja autoimmuunhaigused
  • rasedus ja rinnaga toitmine

Mida on vaja teada enne protseduuri? 

Biorevitalisatsiooni protseduuri soovitatakse teostada alates 25. eluaastast, vananemisilmingute varaseimast etapist.
3-7 päeva enne protseduuri ei ole soovitatav tarvitada aspiriini ega muid mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid.

Mida on vaja teada pärast protseduuri? 

Süstekohas võivad tekkida paapulid (3-5 päeva), punetus ja vähene paistetus (1-2 päeva), valulikkus ja väiksed verevalumid (7-12 päeva), mis taanduvad ise. Kodus võib kasutada jääkotte ja arnikageeli verevalumite leevenduseks.

Pärast protseduuri on soovitatav 7 päeva vältida päevitamist, saunas ning basseinis käimist. 

Vähemalt 24 tunni jooksul peale protseduuri on soovitatav nahale jumestust mitte kanda, kuna meditsiiniliste protseduuridega säilub alati infektsioonirisk. 

Lõpptulemus kujuneb umbes nädalaga.

Biorevitalisatsioon sobib igas vanuses meestele kui naistele, kellel on kahjustunud naha terve jume, vähenenud naha elastsus.

Sõltuvalt preparaadist soovitame biorevitalisatsiooni kas kuurina (3 korda 3-4-nädalase intervalliga) või paar korda aastas (pärast talve- ja suveperioodi). Kui plaanite päikesereisi, siis soovitame biorevitalisatsiooni naha turgutamiseks 2 korda enne reisi ja pärast reisi umbes 3-4 nädalase intervalliga. 

Loe lähemalt:

Biorevitalisatsioon
200 €
60 min

Seda teenust osutame

Confido Meditsiinikeskus
Veerenni 51, Tallinn
Viru Keskuse kliinik, keskuse 4. korrus
Viru Väljak 4, Tallinn

Broneeri aeg online’is

Teenus: Biorevitalisatsioon

Otsi vabasid aegasid