Pediaater lastearst pediaatria lapse vaktsineerimine imiku tervisekontroll lastehaigused probleemid lapse arengus lapse vaktsineerimine laps haige arstiabi lapsele

Pediaatria (lapsed, lastearst)

Pediaater ehk lastearst tegeleb igas vanuses laste ja kuni 18-aastaste noorukite haiguste ennetamise, diagnoosimise ja raviga. Lastearstid teevad koostööd mitmete valdkondade spetsialistidega ning vajadusel suunavad lapse sobiliku arsti poole. Peamised probleemid ja põhjused, miks pöördutakse lastearsti vastuvõtule: lastehaigused, probleemid lapse arengus, vastsündinu sõeluuring, lapse vaktsineerimine.

Confidos töötavad mitmed lastele keskendunud spetsialistid ja arstid: eripedagoog-nõustaja, laste pulmonoloog, laste neuroloog, laste psühhiaater, lasteõde, füsioterapeut ja allergoloog.

Lastearsti vastuvõtule saab pöörduda saatekirjata. Tervisekassa (Haigekassa) poolt rahastatud vastuvõtt toimub vaid saatekirja olemasolul.

Vaata lisaks:

Valige allolevast rippmenüüst sobiv teenus

  Lastearst-allergoloogi vastuvõtt

  Näita vabasid aegasid

  Lastearst-allergoloog ravib ja nõustab lapsi, kellel on allergilisi kaebuseid või kellel on juba diagnoositud astma, allergiline nohu, toiduallergia, naha allergilised haigused ja muud kroonilised ning korduvad hingamisteede haigused. Tihtipeale suunab arst allergia selgitamiseks erinevatele testidele (nt allergeenide vastaste antikehade testid verest, nahatorketestid või spiromeetria).

  See teenus on broneeritav ka üleriiklikus Digiregistratuuris »

  Lastearst-allergoloogi konsultatsioon
  90 €

  Seda teenust osutame

  Confido Meditsiinikeskus
  Veerenni 51, Tallinn

  Broneeri aeg online’is

  Teenus: Lastearst-allergoloogi vastuvõtt

  Otsi vabasid aegasid